$5 Flat Rate Shipping. Free Shipping for orders over $60.

Collection: Gifts for Kids

80 products
  • Youth Cotton Long Sleeve T-shirt - Papaya (provides 10 meals)
    Product Image : Front View - Papaya Youth Cotton Long Sleeve T-shirt  with a large white mandala design in the center
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per 
  • Youth Cotton Long Sleeve T-shirt - Periwinkle (provides 10 meals)
    Product Image : Front View  - Periwinkle Youth Cotton Long Sleeve T-shirt with a large white mandala design in the center
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per 
  • Youth Cotton Long Sleeve T-shirt - Navy (provides 10 meals)
    Product Image : Front View - Navy Youth Cotton Long Sleeve T-shirt  with a large white mandala design in the center
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per 
  • Girls LOVE Long Sleeved T-shirt (provides 8 meals)
    Product Image: Girls LOVE Long Sleeved T-shirt
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • Kid's Adirondack Mandala T-Shirt (provides 8 meals)
    Product Image : Kid's Adirondack Mandala T-Shirt Lavendar
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Youth Mandala Sun 3/4 Sleeve T-shirt (provides 8 meals)
    Product Image : Front View - Youth 3/4 sleeve white T-shirt with Blue sleeves with a large blue sun mandala design in the center
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Kid's Nourish Nature T-Shirt (provides 8 meals)
    Kid's Nourish Nature T-Shirt (provides 8 meals)
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Kid's Mandala T-Shirt (provides 8 meals)
    Product Image : Kid's Mandala T-Shirt Blue - with addition color squares purple and green
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Toddler T-shirt (provides 8 meals)
    Toddler  Peek-a-Boo T-shirt
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Peek-a-Boo Bear Mandala Onesie - Natural (provides 6 meals)
    Discontinued Style : Peek-a-Boo Bear Mandala Onesie - Green mandala on Natural
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Peek-a-Boo Bear Mandala Onesie - Dark Grey (provides 6 meals)
    Discontinued Style. Peek-a-Boo Bear Mandala Onesie - Dark Grey
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Flower Blocks (10 meals)
    Product Image : Flower Blocks in small stacks
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per 
  • Peek-a-Boo Bear Mandala Art Print (provides 36 meals)
    Peek-a-Boo Bear Mandala Art Print (provides 36 meals)
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Unit price
    per 
  • Mandala Coloring Cards - Collection 1(provides 4 meals)
    Back of the packaging for Collection 1 of the coloring card pack
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Color Your Own Wooden Mandala: Petals (provides 2 meals)
    Wooden Color your own ornament. Circular shape with a flower shaped mandala design
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Set of 12 Colored Pencils (provides 6 meals)
    Set of 12 Colored Pencils  (provides 6 meals)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • TwinTone Marker Set: Bright - 12-Pack (8 meals)
    TwinTone Marker Set: Bright - 12-Pack (8 meals)
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • TwinTone Marker Set: Pastel - 12-Pack (8 meals)
    TwinTone Marker Set: Pastel - 12-Pack (8 meals)
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Learn to Doodle Kit (12 meals)
    Learn to Doodle Kit (12 meals)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Creative Notetaking Kit (8 meals)
    Tombow Creative Notetaking Kit
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • 365 Days of Art (8 meals)
    Image of the book cover for 365 Days of Art
    Regular price
    $20.99
    Sale price
    $20.99
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Nursery Rhyme Blocks (8 meals)
    Product Image : 9 stacked Nursery Rhyme Blocks different sides showing
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Classic Blocks (16 meals)
    Product Image - Uncle Goose: Classic Blocks with letters and numbers
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Dino Blocks (8 meals)
    Product Image : Image of the dino blocks showing the Dinosaurs on each block
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Spanish Blocks (16 meals)
    Product Image - Spanish letter alphabet and number Blocks
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Gosling Square Blocks (32 meals)
    Uncle Goose: Gosling Square Blocks (32 meals)
    Regular price
    $86.00
    Sale price
    $64.50
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Planet Blocks (8 meals)
    Product Image : Uncle Goose: Planet Blocks in packaging and out
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Goose: Bird Blocks (10 meals)
    Product Image of the Uncle Goose: Bird Blocks
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Unit price
    per